Nowa odzież ochronna dla personelu CZMZ Sp. z o.o. z myślą o bezpieczeństwie.

Uprzejmie informujemy, iż dzięki środkom prewencyjnym przekazanym na rzecz Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. przez firmę PZU Życie S.A. zakupiono odzież ochronną dla personelu żyrardowskiego szpitala.

Nagrody dla najlepszych pielęgniarek i położnych Żyrardowskiego Szpitala

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, po raz drugi w historii Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o., Prezes Zarządu Pani Danuta Ciecierska doceniła wybitne osiągnięcia oraz nienaganną pracę pracowników żyrardowskiego szpitala, poprzez ufundowanie nagród pieniężnych.

Dzień Dziecka w Żyrardowskim Szpitalu

W piątek 1 czerwca 2012 r. na oddziale pediatrycznym Żyrardowskiego Szpitala odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Impreza zorganizowana została przy współpracy ze Szkołą Szpitalną.

Subscribe to RSS - Aktualności