Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryture pracowników CZMZ sp. z o.o.

We wtorek 6 grudnia w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie spotkali się pracownicy, którzy w roku 2016 zakończyli – trwający niejednokrotnie nawet kilkadziesiąt lat jeden z etapów swojego życia -  pracę zawodową w Żyrardowskim Szpitalu i przeszli na zasłużoną emeryturę. W przedświątecznym spotkaniu z emerytkami udział wzięła Prezes Zarządu - Danuta Ciecierska, Kierownik Biura Kontraktów i Usług Medycznych  Jadwiga Wiśniewska oraz Kierownik Biura Kadr, Szkoleń i Płac: Ewa Radziszewska. Pani Prezes podziękowała emerytowanym pracownikom za wieloletnią współpracę oraz wręczyła im pamiątkowe statuetki. Spotkanie upłynęło w miłej, pełnej wspomnień i historii przedświątecznej atmosferze , którą świętujący tego dnia emeryci spędzili w miejscu w którym zostawili cząstkę siebie - Żyrardowskim Szpitalu.