Uroczyste pożegnanie tegorocznych emerytów.

W poniedziałek 7 grudnia w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie spotkali się pracownicy, którzy w roku 2015 zakończyli - często kilkudziesięcioletnią-  pracę zawodową w Żyrardowskim Szpitalu i przeszli na zasłużoną emeryturę. W przedświątecznym spotkaniu udział wzięła Prezes Zarządu - Pani Danuta Ciecierska oraz Naczelna Pielęgniarka - Pani Marzena Zatorska. Pani Prezes podziękowała emerytowanym pracownikom za wieloletnią pracę oraz wręczyła im pamiątkowe statuetki. Spotkanie upłynęło w miłej, przedświątecznej atmosferze i przepełnione było wieloma wspomnieniami związanymi z dużą częścią życia, którą świetujący tego dnia emeryci spędzili w murach Żyrardowskiego Szpitala.