Podziękowania dla Fundacji WOŚP

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o. o. w Żyrardowie składa serdeczne podziękowania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za przekazany w darze sprzęt medyczny.

Po raz pierwszy w historii Żyrardowskiego Szpitala otrzymaliśmy sprzęt przeznaczony nie dla dzieci, lecz najstarszych pacjentów naszej placówki. Trafi on do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.

Dary, które właśnie dotarły do CZMZ i w najbliższych dniach zaczną służyć podopiecznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego to:

• 30 łóżek sterowanych elektronicznie
  • 5 materacy przeciwodleżynowych
  • 3 wózki inwalidzkie
  • ssak medyczny

Pragniemy serdecznie podziękować zarówno Fundacji WOŚP, wolontariuszom jak i wszystkim darczyńcom, którzy co roku dzięki swojej hojności przyczyniają się do podnoszenia standardów opieki medycznej w Żyrardowskim Szpitalu. Zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych finałach, ponieważ potrzeby w zakresie wysokiej jakości sprzętu medycznego są w dalszym ciągu bardzo duże, jednocześnie zapewniamy, iż otrzymany sprzęt  pozwoli  na zapewnienie jeszcze lepszej opieki seniorom przebywającym w CZMZ Sp. z o.o.