Minister Zdrowia z wizytą w Żyrardowskim Szpitalu.

W dniu 9 Września Minister Zdrowia Łukasz Szumowski złożył wizytę w Żyrardowskim Szpitalu. Prezes Zarządu – Jacek Sawicki oraz Dyrektor ds. Lecznictwa – Cezary Chmielecki oprowadzili Pana Ministra po oddziałach Żyrardowskiego Szpitala, gdzie spotkał się z pracownikami oraz pacjentami. Minister Zdrowia podkreślił, że Szpital w Żyrardowie, jest przykładem placówki, która dzięki skutecznemu, dobremu zarządzaniu nie tylko nie posiada długu, ale może również skutecznie funkcjonować i rozwijać się podnosząc jakość świadczonych usług medycznych. Podczas swojej wizyty Minister wręczył Dyrektorowi Powiatowej Stacji Ratownictwa Medycznego w Błoniu czek na kwotę 400 000 zł w ramach programu wymiany ambulansów, dzięki któremu wymieniona zostanie karetka pogotowia obsługująca mieszkańców Żyrardowa.