Festiwal dobroczynności ze Szpitalem Żyrardowskim.

W minioną niedzielę, 22 września na terenie Bielnika w Żyrardowie  odbył się realizowany we współpracy Starostwa Powiatowego w Żyrardowie, Urzędu Miasta Żyrardów oraz organizacji społecznej „działaj.my” festiwal dobroczynności w którym aktywny udział wziął również Szpital w Żyrardowie. Wszyscy odwiedzający nasze stoisko mogli wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie na ten dzień. W ramach  pikniku Żyrardowski Szpital przygotował m.in. bezpłatne badania laboratoryjne, pomiary ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy, pokazy pierwszej pomocy, ćwiczenia z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykorzystaniem fantomu, konkurs  z nagrodami oraz liczne atrakcje dla dzieci. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy.